• Znaleziono 320 wiadomości.

W dniach od 25 listopada 2019 do 3 stycznia 2020 roku na terenie naszej placówki trwała kolejna edycja akcji GÓRA GROSZA.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Góra Grosza
Jasełka w DPS SENIOR

W czwartek grupa Tygryski i Pszczółki wybrała się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej SENIOR

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najpiękniejsze życzenia pięknych

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Życzenia
Jasełka

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Jasełka

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z dokumentami zamieszczonymi w załącznikach. Informacja o wyniku naboru będzie zamieszczona na stronie Przedszkola Publicznego nr 11 w Czeladzi.

„Hej kolęda, kolęda...”

10.12.2019r w Czeladzkim Domu Kultury „ Odeon” odbył się międzyprzedszkolny konkurs kolęd i pastorałek „Hej kolęda, kolęda...”.

, Pasowania na Przedszkolaka''.

Dnia 11.12. 2019 roku w naszym przedszkolu, odbyła się uroczystość z okazji ,, Pasowania na Przedszkolaka''. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice, dziadkowie

”W świątecznym nastroju”

W dniu 11.12.2019 r. w grupie Biedronek odbyły się zajęcia otwarte-warsztatowe ”W świątecznym nastroju”

1% podatku za 2018 rok

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Rodzicom i przyjaciołom naszego Przedszkola, przekazującym 1% podatku na rzecz naszego Przedszkola za pośrednictwem Fundacji „Młodzi Młodym”.

Mikołaj

6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał do naszych przedszkolaków św. Mikołaj z pomocnikiem - panią Mikołajkową,

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mikołaj