• Znaleziono 320 wiadomości.

13.04.2016 o godzinach popołudniowych odbyły się integracyjne warsztaty ekologiczne dla rodziców naszych przedszkolaków i personelu przedszkola.

31.03.2016 roku dzieci z grupy Misie i motylki pojechały na wycieczkę do Teatru "Dzieci Zagłębia" w Będzinie na spektakl teatralny - Baby Scena "Pan Kuleczka.

22 i 23 marca dzieci z naszego przedszkola brały udział w warsztatach kulinarnych w Pizzerii Maximus

Żegnamy Zimę Witamy Wiosnę

W dniu 21 III 2016r. dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy - powitania wiosny".

16.03.2016 dzieci z grup Pszczółki i Tygryski uczestniczyły w zajęciach lekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 3.

Akademia Wyobraźni - Program Edukacyjny dla Przed

Uwaga Rodzice/Opiekunowie Informujemy,że nasze Przedszkole przystąpiło do Programu Edukacyjnego dla Przedszkolaków "Akademia Wyobraźni Play-Doh"

Uwaga Rodzice/Opiekunowie !!! Nasze przedszkole przystąpiło do akcji edukacyjno – profilaktycznej „Mamo, Tato, Nie boję się dentysty” prowadzonej przez PPHU PROMEDICI Sp. z o. o. Poradnia Stomatologiczna w Bytomiu

W dniach 07.03.2016 i 14.03.2016 w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 dzieci z grupy Tygryski i Pszczółki uczestniczyły w lekcji języka angielskiego

Dzień otwarty 2016

01.03.2016 roku nasze przedszkole otworzyło swoje drzwi dla dzieci i ich rodziców/opiekunów

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Rodzicom i przyjaciołom naszego Przedszkola, przekazującym 1% podatku na rzecz naszego Przedszkola za pośrednictwem Fundacji „Młodzi Młodym”.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: 1% Podatku