• Znaleziono 320 wiadomości.

Wycieczka do Teatru 'Dzieci Zagłębia"

03.04.2017 r Biedronki i Motylki pojechały do Teatru „Dzieci Zagłębia” w Będzinie na przedstawienie „O SZEWCZYKU, STRASZNYM SMOKU, CZAROWNICY I KRÓLEWNIE”

Konkurs recytatorski

Doceniając wagę literatury dziecięcej, w tym roku szkolnym kładziemy szczególny nacisk na jej rozpowszechnianie.

"Ćwiczysz ty, ćwiczę ja  - to zabawa na 102" sp

W dniu 29.03.2017 r. odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców wraz dziećmi z grupy „Biedronki” pod hasłem "Ćwiczysz ty, ćwiczę ja - to zabawa na 102".

Mali ogrodnicy

28 marca grupa " Motylków" i " Biedronek" postanowiła przyczyńić się do tego aby w naszym przedszkolnym " Tęczowym Ogrodzie" Pani Wiosna

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mali ogrodnicy
Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski Wiersze J

Dnia 28 marca w Kopalni Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze Jana Brzechwy”,

Tygryski w Bibliotece

23.03.2017 grupa Tygryski uczestniczyła w lekcji bibliotecznej zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

22.03.2017 grupa Tygryski wraz z nauczycielem odwiedziła Dom Pomocy Społecznej SENIOR.

„Zajęcia otwarte” dla dzieci 6 letnich w SP3

14.03.2017 roku grupa Tygryski pod opieką nauczycielki odwiedziła Szkołe Podstawowowej nr 3 im. J. Korczaka w Czeladzi.

Wizyta w DPS SENIOR

07 i 14 marca przedszkolaki z grupy Motylki i Pszczółki udały się do Domu Pomocy Społecznej SENIOR, aby zagrać w kręgle.Wraz z pensjonariuszami przedszkolaki stanęły do zawodów turniejowych

Dni otwarte

Serdecznie zapraszamy kandydatów na przedszkolaka