• Znaleziono 320 wiadomości.

Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 6 grudnia 2016r odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka" w grupie Misie.

Konkurs pt: "Kocie psoty w błękicie"

Do dnia 25.11.2016r nasze przedszkolaki przygotowywały prace plastyczne na konkurs organizowany przez Teatr "Dzieci Zagłębia" w Będzinie.

Zajęcia z " Robotyki dla dzieci

Dnia 01.12.2016r w naszym przedszkolu miały miejsce zajęcia z "Robotyki".

Spotkanie jesienno - andrzejkowe

Dnia 30.11.2016 roku, w godzinach popołudniowych w grupie Pszczółki odbyło się "spotkanie jesienno-andrzejkowe", w którym uczestniczyli rodzice, dzieci oraz wychowawczynie grupy.

Spotkanie andrzejkowe

W ramach współpracy naszego przedszkola z Domem Pomocy Społecznej ‘SENIOR”

"DOBRA SZKOŁA" - REFORMA EDUKACJI !!!

W związku z licznymi zapytaniami rodziców/opiekunów w sprawie reformy edukacji - Ministerstwo Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty w Katowicach udzieliły informacji na swoich stronach internetowych na temat zmian w edukacji z punktu widzenia rodzica, ucznia, nauczyciela i organu prowadzącego szkołę. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Góra Grosza 2017

Najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie

Jesień na wesoło

24.11.2016 roku w godzinach popołudniowych w grupie Tygryski pod opieką nauczycielki J. Łątka odbyło się spotkanie integracyjne rodziców i dzieci pt „Jesień na wesoło”.

Święto Niepodległości

11.11 2016 roku na Placu Konstytucji 3 Maja w Czeladzi odbyła się Uroczystość Upamiętniająca 98 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

List od św. Mikołaja

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jak co roku przygotowała dla dzieci wyjątkową niespodziankę. Już po raz trzeci serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „List od św. Mikołaja”, dzięki której każde dziecko może dotrzymać prawdziwy list od św. Mikołaja. Taki prezent to odrobina magii w tym niezwykłym świątecznym okresie.