• Znaleziono 320 wiadomości.

Wizyta Misi Marysi

Do naszego przedszkola zawitała niezwykła osoba.

Zajęcia kulinarne

Zajęcia kulinarne to typ zajęć bardzo lubianych przez dzieci zarówno starsze, jak i młodsze.

W związku z komunikatami Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Górniczej z dnia 28.09.2017 roku,

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Informacja
Ważny komunikat !!!!!!!!!!!!!!

UWAGA: Wczoraj ostrzegaliśmy mieszkańców Piasków. Dziś zwracamy się do wszystkich mieszkańców miasta! Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Górniczej poinformował dziś, że woda w niemal całej Czeladzi jest skażona bakterią escherichia coli.

Ogłoszenie

Chcielibyśmy poinformować o kolejnym projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie.MOC WSPARCIA Tym razem jest to kampania społeczna połączona z projektem dla młodych rodziców pod hasłem "WIELKA MOC"

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Ogłoszenie
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2017

To święto ma krótką historię, bo Sejm uchwalił je stosunkowo niedawno - 13 września 2013 roku.

Życzenia dla Przedszkolaków

Sprzątanie świata 2017

15 września 2017 roku Tygryski, Pszczółki i Motylki wraz z nauczycielkami uczestniczyły w 24 edycji akcji Sprzątanie świata – Polska, która przebiegała pod hasłem: „Nie ma śmieci - są surowce".

Zajęcie adaptacyjne

Dnia 30.08.2017 roku, w naszym przedszkolu, odbyły się zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3 letnich ( grupa MISIE), które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola.

Wesołych wakacji

KOCHANE DZIECI, SZANOWNI RODZICE