• Znaleziono 320 wiadomości.

1 marca 2017 r. rusza nabór do czeladzkich przedszkoli publicznych na rok szkolny 2017/2018. Druki wniosków o przyjęcie będą dostępne w każdym przedszkolu.

Dzień Babci i Dziadka w DOS SENIOR

08.02.2017 roku przedszkolaki z grupy Pszczółki i Tygryski odwiedziły pensjonariuszy z Domu Opieki Społecznej „Senior”

1 września 2017 roku w całym kraju rozpocznie się wdrażanie reformy edukacji. Główne zmiany wprowadzane reformą od roku szkolnego 2017/2018 to przede wszystkim wprowadzenie 8-letniego kształcenia w szkołach podstawowych oraz brak naboru do gimnazjów. Nowe przepisy postawiły przed samorządami konieczność dostosowania sieci szkół do zmian wprowadzanych reformą.

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Babciu kochana i Ty dziadku drogi zapraszamy do Nas w przedszkolne progi.

Wycieczka do "Muzeum Górnośląskiego" w Bytomiu

11 i 12 stycznia 2017 r cztery grupy za naszego przedszkola pojechały na wycieczkę do Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.

Góra Grosza

W dniach od 28 listopada do 9 grudnia 2016 roku na terenie naszej placówki trwała kolejna edycja akcji GÓRA GROSZA.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Góra Grosza
Życzenia

Staropolskim obyczajem gdy w Wigilię gwiazdka wstaje Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Życzenia
Bezpieczny przedszkolak

07.12.2016 r w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panią policjantkę i Panią ze straży miejskiej.