• Znaleziono 320 wiadomości.

IV Integracyjny Konkurs Literacki „Potyczki jęz

17.05.2017 w sali będzińskiej Biblioteki Publicznej pod honorowym patronatem Starosty Będzińskiego

Spotkanie autorskie

Niezapomniane spotkanie Tygrysków z Andrzejem Markiem Grabowskim twórcą książek dla dzieci, programów telewizyjnych dla najmłodszych oraz ponad 500 piosenek odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Ach ta kura Adela wszystkich rozwesela

Wyjątkowi goście i wyjątkowa bohaterka takimi słowami można ująć spotkanie, które odbyło się w naszym przedszkolu 11.05.2017 r .

Rozstrzygnięcie konkursu "Barwy narodowe oczami d

10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Nagajowej w Czeladzi odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu "Barwy narodowe oczami dziecka",

Do 29.05.2017 trwają zapisy dzieci na dyżur wakacyjny w Czeladzkich Przedszkolach.

Konsultacje społeczne w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Miasta Czeladź do związku metropolitarnego

Wielkanoc pachnie wiosną,

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Życzenia
Spotkanie wielkanocne

Dnia 10.04.2017 roku w godzinach popołudniowych w grupie Pszczółki odbyło się Spotkanie Wielkanocne w którym uczestniczyli rodzice, dzieci oraz wychowawczynie grupy.

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018

Dzień Leśnika

06.04. 2017 Dzieci z naszego Przedszkola odwiedził niezwykły gość - leśniczy. Przybliżył on dzieciom informacje na temat swojej pracy, zwierząt żyjących w lesie, roślin chronionych i bezpieczeństwa podczas pobytu w lesie.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Leśnika