19 MAJ 2020

Szanowni Rodzice/Opiekunowie
W miesiącach wakacyjnych tj. lipiec i  sierpień/2020   nasze przedszkole będzie czynne w godzinach od 6.00 do 17.00. Godziny od 16.00 do 17.00 zarezerwowane są  na dezynfekcję pomieszczeń w przedszkolu po zakończonym dniu pracy. W przedszkolu obowiązuje reżim sanitarny związany z pandemią COVID 19.
Rygorystycznie przestrzegamy zaleceń GIS,MEN , Ministerstwa Zdrowia oraz wytycznych Organu Prowadzącego .
Przypominam, że obowiązuje zmieniony regulamin przyprowadzania i odbioru dzieci do/z przedszkola. W związku z tym, proszę  o zapoznanie się z w/w regulaminem.

Dyżur wakacyjny naszego przedszkola przeznaczony jest tylko dla obojga pracujących rodziców.

Bardzo proszę o zdeklarowanie u wychowawców grup do 29 maja 2020r.  na jaki czas ewentualnie powierzą Państwo swoje dzieci w pod naszą opiekę w miesiącach wakacyjnych.

Przypominam, że pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, następnie rodziców pracujących w innych branżach .

Dyrektor PP11
A. Nowakowska-Michałek