23 MAR 2018

"Z jajkiem i zającem" - spotkanie integracyjne z Rodzicami w grupie Motylki

21 marca do grupy „Motylki” zostali zaproszeni Rodzice naszych milusińskich, aby wspólnie celebrować czas, który został do Świąt Wielkanocnych. Spotkanie rozpoczęliśmy programem artystycznym.
Były wesołe piosenki, wierszyki, teatrzyk i oczywiście serdeczne życzenia. Na spotkaniu nie zabrakło także tradycyjnego dzielenia się jajkiem Wszystkim obecnym udzielił się nastrój przedświąteczny tak bardzo, że z wielkim zapałem wszyscy zabrali się do ozdabiania gipsowych pisanek. Dzięki twórczym pomysłom dzieci i rodziców powstało wiele pięknych pisanek.
W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo. To spotkanie było nie tylko wspaniałą lekcją poznawania tradycji ludowych, ale przede wszystkim służyły integracji dzieci i rodziców we wspólnych działaniach.
Wszystko odbyło się w atmosferze radości, akceptacji i w prawdziwie świątecznym, ciepłym nastroju.
Wszystkim obecnym Rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas!!!