23 MAJ 2017

Wycieczka do Teatru 'Dzieci Zagłębia"

18.05.2017 r Tygryski i Pszczółki pojechały do Teatru „Dzieci Zagłębia” w Będzinie na przedstawienie „Cudowna lampa Aladyna”

Czarodziej Babadur, chciwy władzy, dowiaduje się, że jego potęga może być nieograniczona, jeśli posiądzie cudowną lampę. Jednak wyrocznia głosi, że tylko wybrany człowiek może dotknąć lampy,  natomiast każdy inny, który skusi się na jej posiadanie straci życie.  Wybrańcem, który może wydobyć z ukrycia magiczny przedmiot jest Aladyn – prosty chłopak, który kocha życie i korzysta z niego, jak tylko się da. To on uwalnia z lampy Dżina i staje się jego panem. Szereg sytuacji, która z wynika z tego faktu prowadzi naszego bohatera aż na dwór sułtana. Lecz przysłowia arabskie mówią: szczęście i bogactwo jednego dnia się pojawia, a za moment znika. Niestety czasem wraz z ukochaną. Tym razem nawet magia może okazać się mało pomocna. A jedyne, co może odwrócić los to – o dziwo – własny spryt i zdrowy rozsądek.