• Znaleziono 320 wiadomoÅ›ci.

Filmowe Ferie w Kopalni Kultury,

Filmowe Ferie w Kopalni Kultury, podczas których będą wyświetlane dwa bezpłatne seanse dziennie: o 10:00 dla dzieci, o 12:30 dla młodzieży.

Zarząd Województwa Śląskiego z inicjatywy Marszałka Pana Jakuba Chełstowskiego podjął decyzję o wprowadzeniu bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży szkolnej pociągami Kolei Śląskich

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Już niedługo moi mili chcemy, byście z nami byli. Wolnej chwili więc szukajcie, do drzwi naszych zapukajcie.

Dzień marchewki

Dzień 17.01.2019r w naszym Przedszkolu był dniem wyjątkowym - pomarańczowym, marchewkowym, zdrowym i witaminowym.

Kraina bajek - Bal Karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Życzenia

Czas Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas gdy choć na chwilę zapominamy o trudach dnia codziennego, czas umacniania więzi rodzinnych i przyjacielskich.

Jasełka

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

• Podmiot udostÄ™pniajÄ…cy informacjÄ™: