• Znaleziono 320 wiadomości.

Andrzejki w DPS SENIOR

28.11.2017 roku w Domu Pomocy Społecznej SENIOR odbyło się spotkanie Andrzejkowe

Nastrojowe Lampiony w wykonaniu Biedronek

Dnia 22 listopada odbyło się spotkanie warsztatowe dla rodziców i dzieci z grupy Biedronki.

Akademia Zdrowego Uśmiechu

21.11.2017 odbyły się w naszym przedszkolu "warsztaty stomatologiczne"

Warsztaty kulinarne

09 i 10 listopada dwie starsze grupy dzieci z naszego przedszkola udały się do restauracji „GALEO”

"Kotylion niepodległościowy”.

Dnia 08.11.2017r w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu : „ Kotylion niepodległościowy”.

Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 07.11.2017 roku w naszym przedszkolu, odbyła się uroczystość ,, Pasowania na Przedszkolaka''.

Wycieczka do szkoły

20 października dzieci z grupy Pszczółki odwiedziły świetlicę szkolną Szkoły Podstawowej nr 2.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela, jako Dzień Nauczyciela

Wycieczka do Teatru

12.10.2017 dzieci z grupy Motylki i Pszczółki pojechały do Teatru „Dzieci Zagłębia” w Będzinie na przedstawienie „O dziewczynce Katarzynce zwanej Czerwonym Kapturkiem"

Trening ewakuacyjny

W dniu 10 października 2017r w naszym przedszkolu zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji pracowników i przedszkolaków z budynku.