26 CZE 2020

Serdecznie dziękujemy

Drogie Dzieci i Rodzice!
Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie  w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.
Czas pandemii nie jest łatwy dla nas wszystkich, podejmowaliśmy nowe wyzwania i uczyliśmy się wszyscy żyć w tej nowej rzeczywistości zwiększając swoje kompetencje w zakresie technologii informacyjnej. Nasza codzienna wspólna praca zdalna w tym okresie potwierdziła, że nasi wychowankowie są cudowni i wspaniali.
Drodzy Rodzice dziękujemy za trud i wysiłek jaki wkładali Państwo w proces edukacyjny Waszych dzieci w trakcie nauki zdalnej.
Życzymy Państwu udanych i bezpiecznych wakacji.

Kochane Dzieci!
Szybko minął nam ten przedszkolny, lecz nieco inny  rok… Zaczyna się najpiękniejsza pora  – wakacje… też będą inne. Życzymy Wam, by  wakacje były bezpieczne, udane i roześmiane.
Miejmy nadzieję - do zobaczenia we wrześniu na zajęciach w przedszkolu.
Drodzy Rodzice, Bliscy!
Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony rok i życzymy, byście w tych letnich, wakacyjnych miesiącach znaleźli chwilę na rodzinny wypoczynek, na ulubioną aktywność, na realizowanie marzeń. Niech wakacje będą dla Was bezpieczne i niech Wam sprawią wielką frajdę!
           Dyrektor Przedszkola  i wszyscy Pracownicy

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
List_MDP_zakonczenie_roku_szkolnego_2019-2020.docx List_MDP_zakonczenie_roku_szkolnego_2019-2020.docx 20-06-26 08:11 2.3MB pobierz plik: List_MDP_zakonczenie_roku_szkolnego_2019-2020.docx