11 CZE 2019

Piknik Rodzinny

Piknik rodzinny „Mama, Tata i Ja” zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Tego roku obchodziliśmy go 7 czerwca.  Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała, a słońca i prawdziwie wiosennego wiatru nam nie zabrakło.
    Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od występów tanecznych naszych przedszkolaków. Następnie wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewnił wodzirej. Nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin, baniek mydlanych i innych atrakcji takich jak: pokaz wozu strażackiego i policyjnego, pokazy  sztuk walk wschodnich. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast i pysznego bgosu.
   W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.
     Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!