22 WRZ 2018

Piknik Rodzinny

21 września, na ustach wszystkich przedszkolaków gościł już od rana uśmiech - wszyscy czekali na rozpoczęcie Pikniku. Pogoda nam dopisywała, świeciło przepiękne słoneczko. Już od południa dekorowano ogród przedszkolny w kolorowe balony.

Piknik Rodzinny zapisze się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich Rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne. Jest to wspaniały, rodzinny czas, pełen gier, zabaw  ruchowych i sportowych, oraz dobrego bycia razem. To okazja do lepszego poznania się i zintegrowania z przedszkolem.

Celem naszej imprezy było zachęcanie Rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, propagowanie zdrowego odżywiania i aktywnego spędzania czasu wolnego, a także dostarczenie wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.

Wspaniała aura pozwoliła na przeprowadzenie wszystkich zaplanowanych występów, licznych konkursów i gier zarówno dla dzieci jak i Rodziców.

Każdy uczestnik mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Pod kierunkiem pana Tomasza Tkacz z firmy Mozaika Fotonik – Bytom rozpoczęły się zabawy, gry muzyczne i ruchowe oraz tańce. Wiele zabaw tanecznych i konkursów odbywało się z udziałem rodziców. Znane i lubiane przeboje podrywały wszystkich do tańca. Bardzo duże zainteresowanie wzbudził nadmuchiwany zamek oraz pokaz baniek mydlanych, które fruwały nad przedszkolnym placem mieniąc się wszystkimi kolorami tęczy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział w grach sportowych prowadzonych przez Drużynę Kangura. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla dzieci, który przygotowała Rada Rodziców.

To był dzień wyjątkowy dlatego, że wszyscy mieli dla siebie czas, rodzice dla dzieci, dzieci dla rodziców. Niech ta chwila trwa już zawsze.

Dziękujemy Rodzicom za czynny udział w Pikniku
oraz za wspólną zabawę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym
w organizację Pikniku Rodzinnego.