18 GRU 2018

Jasełka

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.
Coroczną tradycją w naszym przedszkolu jest przygotowanie przez dzieci Jasełek. Tym razem, oprócz naszych przedszkolaków zaangażowali się również rodzice. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy oraz rodzice we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali artyści oraz Ci trochę więksi z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.
Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola, rodzice, dziadkowie, oraz zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź -  Pani Beata Zawiła i  Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Pani Ilona Grudzień.
 Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Pani Dyrektor Agata Nowakowska- Michałek oraz Pani Burmistrz  Beata Zawiła życzyły wszystkim  obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.
Wszystkim przedszkolakom oraz występującym rodzicom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie swoje role, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.