22 GRU 2017

Jasełka

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne kolędowanie. 18 i 20 grudnia dzieci z najstarszych grup Pszczółki i Tygryski zaprosiły swoich najbliższych na „Jasełka”. W przygotowaniach do uroczystości brali również udział rodzice, którzy uszyli dla swoich dzieci piękne stroje.

Na scenie nie zabrakło aniołów, pasterzy, a do Pana Jezusa przybyli Trzej Królowie. Występy w wykonaniu naszych przedszkolaków wprawiły zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Po części artystycznej uczestnicy spotkania złożyli sobie życzenia świąteczno – noworoczne i wspólnie śpiewali kolędy.