01 KWI 2017

"Ćwiczysz ty, ćwiczę ja - to zabawa na 102" spotkanie integracyjne z rodzicami

W dniu 29.03.2017 r. w godznach popołudniowych odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców wraz dziećmi z grupy „Biedronki” pod hasłem "Ćwiczysz ty, ćwiczę ja - to zabawa na 102". Spotkanie rozpoczęły  wspólne zabawy dla dzieci i rodziców. Po takiej rozgrzewce wychowawczynie grupy zaprosiły rodziców i dzieci do udziału w zawodach sportowych.Trzy drużyny rywalizowały ze sobą w pięciu konkurencjach. Drużyny walczyły z dużym zaangażowaniem, rodzice z ogromnym poświęceniem wykonywali wszelkie zaproponowane zadania. Poziom był bardzo wyrównany, ale ostatecznie to dzieci okazały się zwycięzcami we wszystkich konkurencjach. Prowadzone przez panie zabawy zaktywizowały wszystkich uczestników spotkania.

Rozgrywki sportowe dostarczyły zarówno dzieciom jak i rodzicom wiele radości i satysfakcji oraz były okazją do wspaniałej zabawy i powrotu rodziców do lat szkolnych.

Po zmaganiach sportowych nadszedł czas na zasłużone medale i poczęstunek.

To wyjątkowe spotkanie dzieci wraz rodzicami i wychowawczyniami przebiegło w miłej atmosferze, było okazją do wspaniałej zabawy i dostarczyło wszystkim wiele radości. Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszym milusińskim i ich bliskim. A pamiątkowe zdjęcia będą im o tym przypominały.